Ludzie są loco!

Para była śledzona po całym świecie, a ich zdjęcia zostały ponownie zainscenizowane

15 Dec , 2016  

Profesjonalni fotografowie – Jack Morris i Lauren Bullen – mają słynne konto na Instagramie. Podobnie jak wszyscy znani instagramersi, są również przyzwyczajeni do posiadania oddanych fanów. Ale na tym koncie znaleźli coś innego. Było to o wiele straszniejsze.
Para znalazła naśladowców, inną parę, która w jakiś sposób odtworzyła całą ich podróż dookoła świata, robiąc identyczne zdjęcia z sobą w roli głównej, w tych samych miejscach, w tych samych ubraniach. Lista jest długa i możesz sprawdzić to na własne oczy na poniższych zdjęciach.
„Posiadanie dużej ilości obserwujących na Instagramie wiążę się czasem z ciekawymi doświadczeniami”, napisała niedawno Lauren w artykule na swoim blogu. „Ale to było jak dotąd zdecydowanie najdziwniejsze”. My się z tym zgadzamy. A co Wy o tym myślicie?

instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-1 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-2 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-3 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-4 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-5 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-6 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-7 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-8 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-9 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-10 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-11 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-12 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-13 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-14 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-15 instagram-travel-photos-copycat-doyoutravel-gypsealust-16