Świat jest loco!

“All I Want For Christmas Is You” Autostopowe Karaoke

20 Dec , 2016  

James Corden dał nam najlepszy prezent na Boże Narodzenie, “Autostopowe Karaoke” z największymi artystami śpiewającymi All I Want For Christmas Is You.

Po zakupach z Mariah Carey i wypełnieniu tylnego siedzenia prezentami gospodarz programu The Late Late Show zapytał Mimi, która była ubrana w uroczystą czerwoną kurtkę, czego chce na Święta. Na szczęście dla nas, jej życzeniem na Boże Narodzenie było słuchanie Cordena śpiewającego klasyczne świąteczne utwory.

 

Ich występ był połączony z innymi gwiazdami, śpiewającymi piosenkę w 1994 roku, i wszystkie gwiazdy świeciły bardzo jasno, gdy dźwięk śmiechu Cordena wypełnił powietrze.

Udało mu się zaangażować do tego także połowę tegorocznych uczestników wcześniejszych edycji Carpool: Adele, Demi Lovato i Nicka Jonasa, Eltona Johna, Selenę Gomez i Lady Gagę, Chrisa Martina, Red Hot Chili Peppers i Gwen Stefani. Corden najwyraźniej zdołał nakłonić ich wszystkich z osobna do nagrania “All I Want for Christmas” wcześniej w tym roku, a teraz wszystkie kawałki zostały zmontowane w całość.