Natura jest loco!

Nastolatka zastraszana z powodu ciemnej skóry stała się modelką i podbija Internet

24 Dec , 2016  

Kiedyś dokuczano Khoudii Diop z powodu jej koloru skóry. 19-letnia senegalska modelka była przyzwyczajona do tego, że brutale starali się sprawić, by czuła się źle z powodu swojego wyglądu. Teraz samozwańcza “Bogini Melanina” jest na drodze do sławy z jej spektakularnie bogatym odcieniem skóry.
“Byłam wyśmiewana w trakcie dorastania z powodu mojego odcienia skóry” – powiedziała Khoudia w Daily Mail. “Jeszcze teraz czasami w sieci ludzie to komentują. Dorastając, doświadczyłam tego w konfrontacji z łobuzami. Gdy dorosłam, nauczyłam się kochać siebie bardziej każdego dnia, a nie zwracać uwagę na negatywnych ludzi.”
Khoudia, która rozpoczęła bycie modelką w wieku 17 lat, ma obecnie ponad 235 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Nie zadowalając się swoim sukcesem, jest również inspiracją dla ludzi, aby byli dumni ze swojej odmienności pisząc, że “Jeśli masz na tyle szczęścia, aby być innym, nigdy się nie zmieniaj.”
Sprawdź niektóre z jej zdjęć poniżej:

dark-skin-model-melanin-goddess-khoudia-diop-2 dark-skin-model-melanin-goddess-khoudia-diop-4a dark-skin-model-melanin-goddess-khoudia-diop-7 dark-skin-model-melanin-goddess-khoudia-diop-8 dark-skin-model-melanin-goddess-khoudia-diop-9a dark-skin-model-melanin-goddess-khoudia-diop-14 dark-skin-model-melanin-goddess-khoudia-diop-15 dark-skin-model-melanin-goddess-khoudia-diop-17 dark-skin-model-melanin-goddess-khoudia-diop-18