Miłość jest loco!

Przyjaźń między chłopcem i jego psem zdobywa popularność w sieci

26 Dec , 2016  

3-letnie dziecko o imieniu Buddy i jego najlepszy przyjaciel Reagan wypuszczają charytatywną książkę, aby wspierać organizację rodziców zastępczych i stają się hitem.
Para robi wszystko razem, czy to biorąc kąpiel, czy też bawiąc się.
“Wzruszająca, prawdziwa historia Reagana i małego Buddy’ego musiała być opowiedziana. Nie mogłam zatrzymać całego podziwu dla siebie.” Powiedziała Daily Mail Sandi Swiridoff, przybrana babcia chłopca, według Little Things.
“Obejmuje to nigdy wcześniej niewidziane zdjęcia, pokazujące ich relacje od czasu pierwszego spotkania aż do dnia dzisiejszego, prawie dwa lata później… Ich historię cechuje silna więź i słodka przyjaźń, zawiera też kilka niespodzianek,” ujawnia Swiridoff.
Buddy został adoptowany jako 11-miesięczne dziecko i natychmiast zaprzyjaźnił się z Reaganem. “Reagan jest świetny w stosunku do dzieci i innych psów, nie spotkał innego psa lub osoby, których by nie polubił… Adoptowanie Reagana było jedną z najlepszych decyzji, jaką kiedykolwiek podjęliśmy. Wniósł tyle radości w nasze życie i w życie wielu innych ludzi.”

foster-child-labradoodle-dog-book-buddy-reagan-1 foster-child-labradoodle-dog-book-buddy-reagan-3 foster-child-labradoodle-dog-book-buddy-reagan-5 foster-child-labradoodle-dog-book-buddy-reagan-7 foster-child-labradoodle-dog-book-buddy-reagan-13 foster-child-labradoodle-dog-book-buddy-reagan-14 foster-child-labradoodle-dog-book-buddy-reagan-16 foster-child-labradoodle-dog-book-buddy-reagan-17 foster-child-labradoodle-dog-book-buddy-reagan-18 foster-child-labradoodle-dog-book-buddy-reagan-19 foster-child-labradoodle-dog-book-buddy-reagan-26 foster-child-labradoodle-dog-book-buddy-reagan-27