Ludzie są loco!

Strażak budzi się wcześnie, aby być artystą

27 Dec , 2016  

Wykonując dwie różne prace na Florydzie, Rusty Wiles, strażak i ratownik medyczny, żonaty i z trzecim dzieckiem w drodze, wciąż znajduje czas, aby uchwycić piękne rzeczy, które widzi codziennie. Widzisz, on nigdy nie zostawia swojego aparatu w domu.
Doskonałym modelem dla Rusty’ego jest Fort Pierce, jego rodzinne miasto na Florydzie, pełne żywych kolorów. Aby fotografować, Rusty wstaje wcześnie, ponieważ o 7:00 musi pojawić się w pracy: „Wiesz, jak surfer jest podekscytowany, kiedy fale są dobre, ” wyjaśnia dla Feature Shoot. “To samo dotyczy mnie, gdy nie ma chmur na niebie i świeci słońce.” powiedział dla Daily Mail.
“Powiedziano mi, że to, co robiłem, to minimalizm, i że moje kompozycje były wspaniałe,” wspomina. “Musiałem wyszukać w Google oba te pojęcia.” Teraz ma konto na Instagramie, obserwowane przez prawie 40.000 entuzjastów. Sprawdź tutaj: https://www.instagram.com/rustyfd912/.

firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-142 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-141 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-134 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-127 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-120 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-112 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-42 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-90 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-98 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-100 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-101 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-110 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-41 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-22 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-16 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-13 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-7 firefighter-artist-photographer-rusty-wiles-5-1