Miłość jest loco!

“Gorący policjanci” ze słynnego zdjęcia z Florydy przygotowują kalendarz

19 Sep , 2017  

I znów zdjęcie kogoś sexy stało się niezwykle popularne! Tym razem fotka przedstawia trzech funkcjonariuszy policji. Dzień przed tym, gdy huragan Irma miał dotrzeć do ich miasta, trzech oficerów policji w Gainesville zrobiło sobie seflie na początku zmiany. Zdjęcie zostało zamieszczone na Facebooku, na profilu Departamentu Policji Gainesville, skąd dalej obiegło świat.

Funkcjonariusze Nordman, Hamill i Rengering… część nocnej załogi przygotowuje się do pracy. #Irma” – brzmiał podpis pod zdjęciem.

Ku zaskoczeniu oficerów, post został udostępniony ponad 200 000 razy, z wieloma komentarzami kierowanymi pod adresem dobrego wyglądu trio.

Od tamtej pory tysiące ludzi udostępniło go, a komentarze wypełniały pochwały “seksownego” wyglądu funkcjonariuszy. “Nigdy w życiu tak bardzo nie chciałam przejechać 1200 mil tylko po to, by nie zatrzymać się na znaku stopu” – napisała pewna kobieta. “Wygląda więc na to, że moje następne wakacje spędzę w Gainesville, przejeżdżając bez zatrzymania obok znaków stopu i jeżdżąc każdego wieczoru z zepsutymi tylnymi światłami, aż zostanę zatrzymana przez całą nocną zmianę”, pisze jedna z komentatorek.

Jeden z najwyżej ocenianych komentarzy dotyczących wpisu, posiadający we środę ponad 20 000 polubień, pochodził od kobiety, która stwierdziła, że policjanci powinni zrobić kalendarz na cele charytatywne. Funkcjonariusze właśnie uaktualnili wpis i nie tylko potwierdzili, że jeden z nich jest singlem, ale również to, że przygotują kalendarz charytatywny.

09132017_102051_hotcops_8col